Proszę czekać...

Wczytywanie

Kola a sestavy na výpekové vozíky

 

Kola pro vysoké teploty jsou kola pro „speciální účely“. Vyrobili jsme je z fenolové pryskyřice. Jedno kolo pro vysoké teploty na kuličkovém ložisku a držáku JS má nosnost až 240 kg a pracovní rozsah při teplotách od -40 ° C do + 300 ° C. Sada JSFL je nejlepší vysokoteplotní set na trhu.

K dispozici jsou sady pro vysoké teploty s kolem:

CN – litinové kolo s kluzným ložiskem, provozní teplota: -40 / + 500 ° C.

WLFL – kolo vyrobené z fenolové pryskyřice na kluzném ložisku, provozní teplota: -40 ° C / + 280 ° C. Nosnost až 250 kg. Vysokoteplotní kolo je k dispozici také na držáky z nerezové oceli.

WHFLnejlepší kolo pro vysoké teploty na trhu. Vyrobeno z vyztužené fenolové pryskyřice, na dvou kuličkových ložiskách s upevněním JS. K dispozici na všech typech montáže včetně nerezové verze Intensive Use. Nosnost až 250 kg. Pracovní teplota: -40 ° C / + 300 ° C Průměry kol 80 a 100 mm

PT – měkké kolo, guma s jehlovým ložiskem, provozní teplota: -40 ° C / + 250 ° C, tvrdost běhounu: Shore 62 ° A. Nosnost 75 kg na kolo. K dispozici také na držáky z nerezové oceli.

VARMO kolo vyrobené z vyztužené fenolové pryskyřice, s dvojitými kuličkovými ložisky. K dispozici na úchytech pro 150 kg a intenzivním použití pro 240 kg. Pracovní teplota: -40 ° C / + 300 ° C Průměry kol 70 mm a 100 mm

 

  • Kluzné uložení
  • Válečkové ložisko
  • Kuličkové ložisko
  • Dvojité kuličkové ložisko
  • Dvojité kuželové ložisko

Na základě více než 20 let zkušeností, mnohaleté praxe a bezpočtu testů můžeme odpovědět na otázku: Proč si pekařství vybírají kola do vysokých teplot naší výroby?

SNADNÝ POHYB A MANÉVROVÁNÍ: Kola a otočné vidlice jsou standardně vybaveny dvojitými kuličkovými ložisky.

ŽIVOTNOST: Nejméně 3 roky při běžném používání. Dvakrát tepelně tvrzená kola z fenolové pryskyřice zaručují vysokou odolnost proti oděru.

VYSOKÁ SPOLEHLIVOST: vynikající těsnění ložiska zabraňuje kontaminaci.

SNADNÁ ÚDRŽBA: Použití vysoce kvalitních maziv je zárukou spolehlivého provozu při teplotách od -40 ° C do + 300 ° C. Vynikající těsnění ložiska zabraňuje kontaminaci.

JAK SPRÁVNĚ VYBRAT KOLA PRO VYSOKOU ZÁTĚŽ?
Zásada bezpečné nosnosti by měla platit pro vozíky se 4 koly, kde každé má nosnost 150 kg. Bezpečná nosnost je 3x 150 kg neboli 450 kg. Kapacita uvedená ve specifikaci je dynamická kapacita při 4 km / h.

YouTube
Facebook