Proszę czekać...

Wczytywanie

Nábytková kol a kolečka

Firma Global Castors je součástí rodiny Colson od roku 1999. Global vyrábí širokou škálu dvoukolových nábytkových souprav pro kanceláře, výlohy, televizní stojany a další. Naše nábytková kola kolečka v současné době používají přední výrobci kvalitního nábytku. Není divu – konec konců, co se týče nábytkových kol, jsme skuteční profesionálové.

Nabízíme pohodlná a bezpečná řešení, která usnadňují každodenní práci a nepoškozují podlahy. Naše kolečka na nábytek jsou pogumovaná, takže nepoškrábají povrch, neklouzají a zabraňují pádům. K dispozici jsou modely s brzdou i bez brzdy.

Nábytková kola, která nabízíme, lze použít při výrobě kancelářských židlí, pohyblivých stolů a mnoha dalších zařízení, kde je důležitá jejich pohyblivost.

 

  • Kluzné uložení
  • Válečkové ložisko
  • Kuličkové ložisko
  • Dvojité kuličkové ložisko
  • Dvojité kuželové ložisko

JSME OTEVŘENI NOVÝM PROJEKTŮM

Balené sady nábytkových kol se pro vaše pohodlí prodávají v plastových sáčcích. Pokud však máte zájem o větší množství nebo o speciální zakázku, obraťte se prosím na naši společnost a nábytková kola dodáme v jiné podobě. Věřte nám, že jsme schopni nabídnout sestavy, které splní všechna vaše očekávání.

YouTube
Facebook